Emeklilere 16.200 TL ek ödeme veriyor; QNB Finansbank'ın yeni kampanyası

Emeklilere 16.200 TL ek ödeme veriyor;  QNB Finansbank'ın yeni kampanyası
QNB Finansbank, emeklilere yönelik yeni bir kampanya başlattı.

Promosyon yarışı devam ediyor. Çok sayıda banka emekliler için yeni kampanyalar duyuruyor. QNB Finansbank, emeklilere yönelik yeni bir kampanya başlattı. Banka, emeklilere 16.200 TL ek ödeme yapacak. Bu promosyon kampanyası kapsamında, emekliler QNB Finansbank'ın sunduğu avantajlardan faydalanabilecekler.

Emeklilere yönelik bu özel kampanya ile QNB Finansbank, müşterilerine ekonomik anlamda destek olmayı hedefliyor.

images.jpg

EMEKLİLERE YÖNELİK YENİ KAMPANYADA DETAYLAR

  • 15.000 TL ‘ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda 16.200 TL’ye varan emeklilik ödülü !
  • Yurtiçi diğer tüm banka ATM’lerinden Para Çekme, Para Yatırma veya Bakiye Sorgulama işlemlerini toplamda ayda iki defa ücretsiz gerçekleştirebilirler. (günlük para çekme - yatırma limitleri dahilinde)
  • Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT saatlerinde ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti ( haftasonu ve resmi tatil günleri dışında 09:00-16:00 saatleri arasında)
  • QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği
  • Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan faydalanma imkanı
  • CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda; ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil edilmemektedir. Bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edecektir.
  • Emekli maaşını Bankamızdan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, market ve eczane harcamalarında yılda 1200 TL'ye varan indirimlerden faydalanabilir.

İlgili Haberler